projektovanie a cenové kalkulácie

Zveriť projekt stavby architektovi ešte neznamená hladký priebeh výstavby. V dnešnej dobe, kedy je ponuka stavebných materiálov, konštrukcií a technológií takmer neobmedzená je podobne ako v iných profesiách dôležitá špecializácia. Preto sa naša spoločnosť zameriava výhradne na projektovanie drevostavieb a drevených konštrukcií.

Náš tím tvoria skúsení projektanti, inžinieri a remeselníci, ktorí pomocou najvýkonnejšieho softwaru SEMA zhotovia kompletný projekt pre stavebné konanie a realizáciu stavby tak aby Vaše predstavy o stavbe a jej cene, boli pri prevzatí diela naplnené do bodky. Tradične rozčlenená zodpovednosť za projekt sa tak mení na tímovú prácu, vďaka čomu ponúkame komplexný súbor služieb pre spoločný dialóg s investorom, čo v konečnom dôsledku šetrí Váš čas a teda aj Vaše peniaze.

Rozpočet je najdôležitejšia súčasť každého projektu. Je zaužívanou praxou navyšovať rozpočet stavby počas realizácie. Aby ste predišli takýmto nekalím praktikám, vypracujeme pre Vás položkovitý rozpočet s garanciou jeho dodržania.

...for different life
 

ImagIn Studios, s.r.o.

Dolinská 27, 914 42 Horné Srnie 

© 2019 designed by ImagIn Studios

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now