Naša misia
"Aplikovať najmodernejšie trendy v oblasti využitia dreva ako univerzálneho stavebného materiálu"

O nás

Spoločnosť ImagIn Studios bola založená v roku 2013 a jej hlavnou činnosťou bola v čase vzniku architektúra a projektovanie drevostavieb. V roku 2015 sme započali spoluprácu so spoločnosťou Action Land, ktorá pod zančkou SMARTLIV priniesla na slovenský trh fínske zruby od renomovaného fínskeho výrobcu IKIHIRSI OY.

V roku 2016 sa táto spolupráca pretavila do vytvorenia spoločného podniku SMARTLIV, s.r.o., ktorá okrem Fínskych zrubov z červenej polárnej borovice importuje na tuzemnský trh aj zruby zo severského smreku od renomovaného ruského výrobcu KOIVISTO.

V roku 2018 sme odkúpili majoritný podiel v spoločnosti SMARTLIV, s.r.o. a naše portfólio sme rozšírili a výrobu zrubových profilov, KVH hranolov a BSH hranolov na ktorých výrobu používame drevo z polárnych drevín ťažených v polárnych oblastiach Ruskej federácie.

V roku 2019 bola založená dcérska spoločnosť ImagIn Line Construction, s.r.o., pod ktorú bola prenesená výroba drevených konštrukcií, zrubových profilov, KVH a BSH hranolov a boli rozbehnuté investičné aktivity pre spustenie výroby oceľových konštrukcií. Taktiež bola založená ďalšia dcérska spoločnosť ImagIn Life Development, s.r.o., pod ktorej krídla spadajú naše developerské aktivity.

Náš tím

Náš tím tvoria skúsení projektanti, inžinieri a remeselníci, ktorý pomocou najmodernejších technológií vypracujú kompletnú projektovú dokumentáciu pre stavebné konanie a realizáciu stavby, tak aby Vaše predstavy o stavbe a jej cene boli pri prevzatí stavby naplnené do bodky. Tradične rozčlenená zodpovednosť za projekt sa tak mení na tímovú prácu, vďaka čomu ponúkame komplexný súbor služieb pre spoločný dialóg s investorom.

Naša vízia

Matej Papiernik

"Umožňiť klientom napĺňať predstavy o modernom ekologickom bývaní a vytvárať hodnoty pre ďalšie generácie s odkazom na tradície našich predkov"

MAJITEL

...for different life
 

ImagIn Studios, s.r.o.

Dolinská 27, 914 42 Horné Srnie 

© 2019 designed by ImagIn Studios

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now