architektúra a vizualizácie

Postaviť vlastný dom či inú stavbu je vo väčšine prípadov investícia ktorá ovplyvní zvyšok nášho života ako po stránke finančnej, tak aj po stránke kvality a komfortu jej užívania. Preto je dôležité venovať tejto etape náležitú pozornosť a zveriť ju odborníkom, ktorý na jednej strane pochopia Vaše predstavy a navrhnú stavbu podľa Vašich predstáv a na strane druhej Vám odborne poradia a prevedú Vás úskaliami, ktoré s návrhom a stavbou domu súvisia.

Súčasťou každej stavby je interiér, v ktorom trávime prevažnú časť svojho času. Či už je to v pracovné prostredie alebo domov, je dôležité aby tento priestor zodpovedal Vašim potrebám. Preto pri návrhoch interiérov našich stavieb kladieme rovnaký dôraz na estetickú ako aj praktickú stránku.

Zorientovať sa na trhu stavebných materiálov, konštrukcii a technológii je pre laika náročná úloha, ktorá zaberie množstvo času, s nie vždy uspokojivým výsledkom.

Nakoľko je segment drevostavieb často neprávom podceňovaný, poskytujeme našim klientom komplexné poradenstvo v otázkach výberu vhodnej konštrukcie, materiálov a technického zabezpečenia budov. To všetko s dôrazom na ekológiu, zdravie, nízke prevádzkové náklady a samozrejme na rozpočet.

Rovnako Vám pomôžeme nájsť vhodný pozemok a zabezpečiť jeho kúpu bez toho aby ste museli tráviť množstvo Vášho času hľadaním a vyjednávaním.

Návrh interiéru ide ruka v ruke s návrhom stavby, keďže pre príjemné a efektívne prostredie je dôležité využiť lokalitu a orientáciu pozemku na oddelenie oddychových a aktívnych zón. Preto už pri návrhu stavby berieme na zreteľ potreby jej užívateľov tak aby celkový dizajn exteriéru a interiéru bol vo vzájomnej harmónii a eliminovala sa tak nutnosť kompromisných riešení.

...for different life
 

ImagIn Studios, s.r.o.

Dolinská 27, 914 42 Horné Srnie 

© 2019 designed by ImagIn Studios

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now